نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آشنایی با سنترهای PTE کشور آذربایجان

سنترهای آذربایجان

زمانی بودکه آزمون دهندگان براین باور بودند که راه پی تی ای از سنتر معروف باکو میگذرد، حال آنکه برای آشنایی با سنترهای PTE کشور آذربایجان باید به نکات زیادی از جمله خرابی های اخیر سنتر قدیمی و معروف آن توجه داشت.

کشور آذربایجان دو سنتر دارد که در شهر باکو واقع شده اند؛ سنتر قدیمی و معروف این روزها حال و اوضاع خوبی ندارد، شرکت کنندگان اکثر اوقات از قطعی های پی در پی، تاخیر در برگزاری و سایر موارد گله دارند. حال آنکه سنتر جدید با تجهیزاتی مدرن در محیطی آرام در بردارنده کارنامه های عالی زیادی می باشد.

سنتر قدیم

سنترهای آزمون PTE آذربایجان

این سنتر که با پیشینه ای فراوان از کارنامه های +65 و +79 برای قدیمی تر ها خاطره آفرین بوده اینروزها اما حال و روز خوبی ندارد.

سنتر جدید

سنترهای آزمون PTE کشور آذربایجان

داستان اما برای سنتر تازه تاسیس کمی متفاوت است. سنتری با تجهیزات به روز و آماده خلق خاطراتی خوش برای شرکت کنندگان.

روزهای برگزاری آزمون

در کشور آذربایجان تقریبا همه روزه و در دو سانس صبح و بعدازظهر آزمون برگزار میگردد. برای اطلاعات بیشتر حتما به وبسایت رسمی پیرسون مراجعه نمایید.

حمل و نقل به سنتر ها

برای عزیمت به سمت سنتر، با توجه به کوتاهی نسبی مسیر، مسافرت زمینی و هوایی در دسترس می باشد.

پرواز های شرکت بوتا با توجه به نرخ خوبی که دارند یکی از انتخاب های شرکت کنندگان میباشند.

هزینه های سفر به آذربایجان

هزینه ها عمدتا معطوف به هزینه سفر و ویزا بوده که هزینه ویزا به مبلغ 24 دلار آمریکا میباشد و برای پرداخت آن میتوانید در گیت گذرنامه به صورت نقدی و یا پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت رسمی اقدام نمایید.

حال که به مقایسه اجمالی سنترهای آزمون PTE در کشور آذربایجان پرداختیم، زمان آن است شما تجریبات خود را در مورد این سنترها با ما در میان بگذارید.

اگر قصد ثبت نام آزمون در کشور آذربایجان را دارید از طریق صفحه مخصوص به آن اقدام فرمایید.

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آشنایی با سنترهای PTE کشور امارات

سنترهای کشور امارات

در مورد آشنایی با سنترهای PTE کشور امارات نکته بسیاری دیده میشود که در این نوشته به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

هزینه ویزا:

ویزای توریستی امارات که برای این امتحان مورد نیاز میباشد در دو تایپ 14 روزه و یکماهه بوده که هزینه 14 روزه 295 درهم و یک ماهه 330 درهم میباشد. باید توجه داشت که ویزای امارات از نوع سینگل اینتری (یکبار ورود) بوده و شرکت کنندگان جهت هربار سفر به امارات می بایست نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

سنتر های آزمون:

در کشور امارات سنتر ها در شهرهای دبی و ابوظبی واقع شده اند که سنتر های دبی و بخصوص سنتر fzco بیشتر مورد اسقبال ایران است.

در سایت پیرسون ، برای دوبی 2 سنتر نام برده شده است یکی JNS و دیگریFZCO اما طبق اعلام شرکت کنندگان معمولا امتحانات در سنتر JNS کنسل شده و در سنتر دیگر برگزار میگردد.

سنتر fzco دبی هم ۴۰ تا استیشن داشته که درو ۴ ردیف ۱۰ تایی چیده شده اند ولیکن به دلیل هزینه بالای سفر به دوبی تقریبا خاکثر اوقات خلوت می باشد..

پس از آشنایی با سنترهای PTE کشور امارات، برای ثبت نام آزمون در سنترهای کشور امارات از صفحه فروشگاه ما دیدن فرمایید.