نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مراحل ثبت نام PTE

ثبت نام PTE و نکات مهم

ثبت نام در هر آزمونی نیازمند ارائه یک سری اطلاعات هویتی میباشد، مراحل ثبت نام PTE نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما برای داشتن اکانت پیرسون می بایست یکسری اطلاعات هویتی را به درستی در سایت تکمیل نمایید. در این مطلب به بررسی اطلاعات مورد نیاز در مراحل ثبت نام آزمون PTE و اهمیت درست تکمیل شدن آن ها پرداخته ایم.

PTE-1

با وارد شدن به سایت پیرسون و قسمت PTE-Academic شما میبایست بر روی گزینه create account کلیک نمایید.

مراحل ثبت نام PTE-2

در این مرحله میبایست قوانین را قبول نمایید.

مراحل 3

در این قسمت از مراحل ثبت نام PTE می بایست در قسمت بالا وضعیت آیدی پیرسون خودرا مشخص نمایید و سپس عنوان خود را به سیستم معرفی نمایید.

مراحل 4

در این قسمت از مراحل ثبت نام PTE باید تمامی اطلاعات رامطابق اطلاعات درج شده در پاسپورت خود تکمیل نمایید. شایان ذکرست درصورت وجود مغایرت این اطلاعات با اطلاعات پاسپورت شما، در روز آزمون از ورود شما به سنتر ممانعت به عمل خواهد آمد، لذا میبایست درصورت وجود هرگونه پیشوند و یا پسوندی در گذرنامه، این قسمت دقیقا مطابق با آن تکمیل گردد.

همچنین در وارد ساختن آدرس ایمیل نیز دقت کافی را بعمل آورید چراکه مکاتبات شما با پیرسون از این طریق صورت خواهد پذیرفت.

مراحل 5

مراحل 6حال میبایست پس از تکمیل اطلاعات فردی در قسمت قبل، اطلاعات تماس خود از قبیل آدرس و تلفن را وارد نمایید.

مراحل 7

در این قسمت کشوری که از آن اقامت را دارید و همچنین محل تولد را وارد نمایید.

مراحل ثبت نام PTE- 8مراحل 9

و در قسمت آخر میبایست نسبت به انتخاب نام کاربری و کلمه عبور همچنین سوالات بازیابی رمز عبور اقدام نمایید.

بهتر است این اطلاعات را در جایی امن نگهداری نمایید.

ثبت نام آزمون PTE

پس از انجام مراحل ثبت نام PTE در سایت پیرسون، حالا نوبت به رزرو آزمون میرسد بدین منظور میبایست ابتدا برای تایید اکانت کاربری به پیرسون تایم دهید، این مرحله حداکثر 24 ساعت خواهد بود.

مراحل ثبت نام PTE-10حال که نام کاربری شما به تایید پیرسون رسیده، نوبت به ثبت نام آزمون میباشد. بدین منظور میبایست ابتدا در صفحه خود وارد شوید.

11

در این مرحله میبایست نوع آزمون که PTE-Academic  میباشد را انتخاب نمایید.

12

بر روی Schedule this exam کلیک کرده و مراحل ثبت نام PTE را ادامه دهید.

13

مراحل ثبت نام PTE-14

در این مرحله از ثبت نام آزمون میبایست به سوالاتی از قبیل هدف از شرکت در آزمون، سازمانی که میخواهید نتیجه به آن ارسال گردد و سایر موارد جواب دهید.

15

در این مرحله از ثبت نام آزمون PTE می بایست شهری که میخواهید در آن آزمون را دهید را انتخاب نمایید.

16

حال میبایست از لیست نمایش داده شده سنتر مورد نظر را انتخاب نمایید.

مراحل ثبت نام PTE-17

در این مرحله به شما تقویم سنتر نمایش داده خواهد شد. می بایست روز و ساعت مطلوب را انتخاب نمایید.

18

در این قسمت مشخصات سفارش شما نمایش داده میشود. حال در صورتی که کارت پرداخت بین المللی در اختیار دارید میتوانید مراحل را ادامه و با تکمیل اطلاعات کارت خود نسبت به رزرو آزمون اقدام نمایید؛ همچنین در صورتی که دسترسی به کارت های پرداخت بین المللی ندارید میتوانید از صفحه فروشگاه ما دیدن فرمایید و اطلاعات سفارش خود را برای ما وارد کرده تا آزمون شما را با پایین ترین نرخ رزرو نماییم.

حال که اکانت خودرا به بهترین شکل ساختید، میتوانید برای ثبت نام آزمون به صفحه فروشگاه ما مراجعه نمایید.

مجموعه EasyPTE با برنامه ریزی های دقیق آمادگی خود را برای ثبت نام آزمون PTE با پایینترین نرخ ها و بدون کارمزد اعلام میدارد، تا بدین ترتیب بتوانیم نقش کوچکی در ساختن رویای فردای هموطنانمان داشته باشیم.

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

افزایش قیمت آزمون PTE در ترکیه

افزایش دوباره قیمت ها

با توجه به کاهش شدید ارزش پول ترکیه، از اولین ساعات امروز شاهد افزایش قیمت آزمون PTE در ترکیه بودیم.

افزایش قیمت آزمون PTE در ترکیه-1

در این بین عده ای سودجو با زیر پا گذاشتن اخلاقیات اقدام به ثبت نام با نرخ هایی پایین تر از قیمت روز نموده که این گونه ثبت نام ها با توجه به فرایند صورت پذیرفته عواقبی از جمله عدم امکان کنسلی آزمون به دنبال خواهد داشت.

گفتنیست مجموعه EasyPTE با توجه افزایش قیمت آزمون PTE در ترکیه و به ثبت نام زبان آموزان با کارت های اعتباری واقعی خارجی که منجر به داشتن امتیاز کنسل کردن تاریخ امتحان در بازه ذکر شده توسط پیرسون شده است امکان کنسل نمودن آزمون برای زبان آموزان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است، ما در EasyPte مجبور به اعمال این افزایش قیمت ها هستیم.

با این وجود بنا بر رسالت همیشگی خویش خواهیم کوشید تا با استفاده از رابطه های مناسب از افزایش بیش از حد هزینه ها برای شما دوستان جلوگیری نماییم.

برای مشاهده جدیدترین قیمت ها به صفحه فروش امتحان ترکیه مراجعه نمایید.

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آزمون ماک PTE

آزمون ماک پیرسون

آزمون ماک PTE  توسط وب سایت تمرین پی تی ای ارائه میشود، یکی از بهترین راه حل ها برای آشنایی با محیط آزمون میباشد، PTE mock با شبیه سازی موتور امتحان، یک محک خوب برای شما خواهد بود. ماک پیرسون با بهره گیری از بهترین متد ارزیابی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای ارزیابی قبل از قرارگرفتن در جلسه آزمون اصلی باشد.

ماک پیرسون مانندامتحان اصلی، دانش شمادر هراسکیل آزموده خواهدشد؛بااین تفاوت که درمنزل یاهرجای دیگری که دسترسی به اینترنت داریدمیتوانیدبه این آزمون بپردازید.

تیپ لیسنینگ آزمون PTE

PTE mock در کل دارای سه تیپ سوالی می باشد و در صورت تکرار تیپ سوالی، شما با سوالات سری قبل روبرو میگردید.

از این رو باید نسبت به استفاده از آزمون ها نهایت دقت را به خرج داد.

آمادگی برای آزمون آزمایشی

بعد از اشراف بر منابع آزمون، حالا نوبت به ارزیابی آزمایشی میرسد. بدین منظور تنها به یک پکیج ماک پی تی ای ، هدست با کیفیت خوب، قلم و کاغذ نیاز است.

انواع پکیج ها

هزینه ماک پی تی ای

سایت PTE Practice شامل 5 پکیج تست و نمونه سوال آزمون PTE می‌باشد که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

 • 1. نمونه سوالات آنلاین + نمونه سوال و جواب
  این بسته، سوالات تمرینی و پاسخ‌های صحیح آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را با 20 نوع سوال و نکات مهم آزمون اصلی و هر تیپ سوال آشنا می‌سازد.
 • 2. آزمون‌های تمرینی با محاسبه نمره شما + آزمون تمرینی 3 ساعته با محاسبه نمره شما
  با استفاده از این بسته، امکان شرکت در یک آزمون آزمایشی آنلاین فراهم می‌شود که نمره شما را نیز به شما ریپورت می‌کند که به این ترتیب شرایط آزمون واقعی برایتان شبیه سازی می‌شود.
 • 3. بسته نقره‌ای آمادگی آزمون
  بسته نقره‌ای، خدمات بسته 1 و 2 را به طور هم‌زمان و با قیمتی کم‌تر به نسبت خرید جداگانه دو بسته به شما ارائه می‌کند؛ این بسته برای کسانی مناسب است که هم به نمونه سوال تمرینی و هم به آزمون آزمایشی نیاز دارند.
 • 4. بسته طلایی آمادگی آزمون
  در بسته طلایی علاوه بر خدمات همه بسته‌ها، یک آزمون آزمایشی دیگر نیز به شما ارائه می‌نماید که با دریافت نمره آن ها می‌توانید، وضعیت خود را بهتر ارزیابی نمایید.
 • 5. بسته پریمیوم آمادگی آزمون

در بسته طلایی علاوه بر خدمات بسته طلایی، یک آزمون آزمایشی دیگر نیز به شما ارائه می‌نماید که با دریافت نمره آن ها می‌توانید، وضعیت خود را بهتر ارزیابی نمایید.

همان گونه که در تصویر مشخص هست، پیرسون برای پکیج های مختلف خود هزینه های مختلفی اعلام کرده، که شما می توانید با توجه به نیاز خود نسبت به ثبت نام ماک PTE اقدام نمایید.