نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آشنایی با سنترهای PTE کشور آذربایجان

سنترهای آذربایجان

زمانی بودکه آزمون دهندگان براین باور بودند که راه پی تی ای از سنتر معروف باکو میگذرد، حال آنکه برای آشنایی با سنترهای PTE کشور آذربایجان باید به نکات زیادی از جمله خرابی های اخیر سنتر قدیمی و معروف آن توجه داشت.

کشور آذربایجان دو سنتر دارد که در شهر باکو واقع شده اند؛ سنتر قدیمی و معروف این روزها حال و اوضاع خوبی ندارد، شرکت کنندگان اکثر اوقات از قطعی های پی در پی، تاخیر در برگزاری و سایر موارد گله دارند. حال آنکه سنتر جدید با تجهیزاتی مدرن در محیطی آرام در بردارنده کارنامه های عالی زیادی می باشد.

سنتر قدیم

سنترهای آزمون PTE آذربایجان

این سنتر که با پیشینه ای فراوان از کارنامه های +65 و +79 برای قدیمی تر ها خاطره آفرین بوده اینروزها اما حال و روز خوبی ندارد.

سنتر جدید

سنترهای آزمون PTE کشور آذربایجان

داستان اما برای سنتر تازه تاسیس کمی متفاوت است. سنتری با تجهیزات به روز و آماده خلق خاطراتی خوش برای شرکت کنندگان.

روزهای برگزاری آزمون

در کشور آذربایجان تقریبا همه روزه و در دو سانس صبح و بعدازظهر آزمون برگزار میگردد. برای اطلاعات بیشتر حتما به وبسایت رسمی پیرسون مراجعه نمایید.

حمل و نقل به سنتر ها

برای عزیمت به سمت سنتر، با توجه به کوتاهی نسبی مسیر، مسافرت زمینی و هوایی در دسترس می باشد.

پرواز های شرکت بوتا با توجه به نرخ خوبی که دارند یکی از انتخاب های شرکت کنندگان میباشند.

هزینه های سفر به آذربایجان

هزینه ها عمدتا معطوف به هزینه سفر و ویزا بوده که هزینه ویزا به مبلغ 24 دلار آمریکا میباشد و برای پرداخت آن میتوانید در گیت گذرنامه به صورت نقدی و یا پرداخت اینترنتی از طریق وب سایت رسمی اقدام نمایید.

حال که به مقایسه اجمالی سنترهای آزمون PTE در کشور آذربایجان پرداختیم، زمان آن است شما تجریبات خود را در مورد این سنترها با ما در میان بگذارید.

اگر قصد ثبت نام آزمون در کشور آذربایجان را دارید از طریق صفحه مخصوص به آن اقدام فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *